Магніт Успіх 10см

Магніт Успіх 10см
Магніт Успіх 10см
Ціна
90грн.
Модель: uspih

Магніт для мотивації (ручної роботи). Магніт в картоновій коробочці + коротка історія про Дід Магніт та Успіх. Розмір: 10*10см.

Дід Магніт - це такий собі вуйко, який колись жив, а може і жиє на світі. Який бачив все, і був повсюди. Мав все і віддав його геть. Пізнав істину і вирішив нею ділитися зі світом. А шо ж ще робити, коли бачиш, шо може бути файніше! Ніхто до кінця не знає, де знайти того Діда, і чи взагалі він ще живий. А ми просто переказуємо його мудрості.

«Дід Магніт одного разу сказав так: «Успіх - це шлях від невдачі до невдачі без втрати ентузіазму». Якось вподобав він собі одну дівку із сусіднього села: то їй гриба, найбільшого, що село бачило, принесе, то черевички з Краківського базару привезе. А вона все крутила носом. Вже думали всі, що махне Дідо рукою на неї. Та де там! Якось гуляла вона лісом, а Дідпрямо туди погнав, вхопив її за бедра, та так моцно, і в лоба: «Будеш зі мною ходити?» Так вони і полюбилися тоді… І ходили собі так трохи разом, аж поки… Але то вже історія зовсім інша.
Хоча Дідо був дуже простий, але він ніколи не здавався! Вивчіть і ви цей урок: наполегливість та броньованість. І нехай ці дві якості завжди будуть з вами, друзі!

І пам'ятайте, як казав наш Дід, "Я ваш Дід!"

Написати відгук

Ваше Ім’я:

Ваш відгук:

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Рекомендуємо (2)

Про нас

Вітаємо у крамничці БельВіль!
У нас Ви можете обрати оригінальний та дивовижний подарунок для друзів, коханих та рідних людей.
Тут Ви можете знайти цікавий та затишний декор для своєї домівки.
Ми пропонуємо Вам продукцію чеських, німецьких, польських фірм, а також неповторні та ексклюзивні вироби ручної роботи українських майстрів.
Бажаємо приємних і вдалих покупок!

Контакти

  • м.Львів
  • +38 068 764 15 44
  • belvil.shop

Instagram

Top