Магніт Багатство 10см

Магніт Багатство 10см
Магніт Багатство 10см
Ціна
90грн.
Модель: richness

Магніт для мотивації (ручної роботи). Магніт в картоновій коробочці + коротка історія про Дід Магніт та Багатство. Розмір: 10*10см.

Дід Магніт - це такий собі вуйко, який колись жив, а може і жиє на світі. Який бачив все, і був повсюди. Мав все і віддав його геть. Пізнав істину і вирішив нею ділитися зі світом. А шо ж ще робити, коли бачиш, шо може бути файніше! Ніхто до кінця не знає, де знайти того Діда, і чи взагалі він ще живий. А ми просто переказуємо його мудрості.

«Повісьте собі це на холодильник і друзям всім покажіть, бо мусять знати правдоньку фінансову!
Чули, певно, мудрість народну про українців: «Чо бідні? Бо дурні! А чо дурні? Бо бідні!». Так ось, це наш Дід Магніт вже давно казав ці слова. Добре він знає українську душу і ще
краще знає, що з нею треба робити, щоб вона жила щасливіше. Нема тут чуда. То є наука така. Завжди Дід добрим та розумним був до грошей. Знав, що вони не люблять на одному місці лежати. Добре знав, що треба рахувати гроші, і багато грамоти вивчав, щоб кращим працівником бути, бо так більше платять… Ото передав нам ці знання Дідо, щоб ми ділилися з вами.
Багатства та процвітання вам!

І пам'ятайте, як казав наш Дід, "Я ваш Дід!"

Написати відгук

Ваше Ім’я:

Ваш відгук:

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Рекомендуємо (2)

Про нас

Вітаємо у крамничці БельВіль!
У нас Ви можете обрати оригінальний та дивовижний подарунок для друзів, коханих та рідних людей.
Тут Ви можете знайти цікавий та затишний декор для своєї домівки.
Ми пропонуємо Вам продукцію чеських, німецьких, польських фірм, а також неповторні та ексклюзивні вироби ручної роботи українських майстрів.
Бажаємо приємних і вдалих покупок!

Контакти

  • м.Львів
  • +38 068 764 15 44
  • belvil.shop

Instagram

Top